Opinie Klientów

Rekomendacje naszych Klientów dla Klubu eMarketera
Programiści to samo zło. Wierz mi. Pracuję w tym biznesie od 12 lat. Dlatego sceptycznie podszedłem do współpracy z Markiem. Na szczęście się myliłem. Ten człowiek potrafi rozwiązać każdy problem. Dlatego został już na stałe członkiem mojego zespołu. Poleciłem go moim klientom i będę polecał go dalej. Rzadko kiedy kogoś rekomenduję. Moje rekomendacje są tak samo rzadkie jak kurze zęby. A tutaj mogę polecić jego firmę z czystym sumieniem.
W biznesie internetowym poruszam się od 2009 roku. Z Markiem znamy się i współpracujemy w różnych obszarach od 2012roku. Cały ten czas nie zdarzyło się ani jeden raz, żeby cokolwiek nas poróżniło. Zawsze miły i uczynny. Zawsze skromny a zarazem kompetentny. Zawsze we współpracy z nim, jestem spokojna o wszystko od terminów przez wiedzę i wsparcie do dobrych cen. Jego ogromne doświadczenie i orientacja w bieżących zmianach które dzieją się w "informatycznym świecie" są bezcenne. Trudno go zaskoczyć bo jest na bieżąco ze wszystkim i lubi to co robi a dla mnie jest to bardzo ważne. Zdecydowanie można na nim polegać i polecam komu mogę współpracę z nim. Wiele osób już skorzystało i są również zadowoleni 🙂
Współpracę z Markiem uważam za wzorową. Lubię otaczać się ludźmi z pasją , a Marek z całą pewnością do takich ludzi należy. Jedno słowo jakie nasuwa mi się na myśl o współpracy z Markiem- to KOMPETENCJA. Marek jest bardzo rzetelny w tym co robi , jego wiedza jest zawsze zwalidowana i aktualna. Bardzo zależało mi na dobrym kontakcie z osobą, która będzie zajmować się aspektem informatycznym, a ja ze spokojną głową będę mógł się poświęcić mojemu core-biznesowi. Dlatego zaproszenie do współpracy Klubu eMarketera było świetnym wyborem. Gorąco polecam.
Współpracowałam już z kilkoma innymi firmami zanim polecono mi klubemarketera. Dopiero teraz wiem, ze moja strona jest we właściwych rękach. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Markiem. Zawsze mogę liczyć z jego strony na wiele cennych wskazówek oraz porad. Profesjonalne podejście do klienta i pomoc na każdym etapie pracy sprawia, ze wszystko staje się dużo łatwiejsze. Zlecone zadania zawsze są realizowane sprawnie i terminowo i co najważniejsze, w końcu skończyły się ataki hakerskie na moja stronę.

Gotowy aby dołączyć do Klubu eMarketera?

Dla wszystkich, którzy chcą być widoczni w sieci oferujemy niezbędne narzędzia.

Shopping Cart
Scroll to Top