Opinie Klientów

Rekomendacje naszych Klientów dla Klubu eMarketera

Klub eMarketera pozwala szybciej realizować moje cele biznesowe.

Andrzej Zajączkowski

Klub eMarketera doskonale opiekuje się moją stroną www.

Andrzej Orłow

Klub eMarketera to bezpieczeństwo moich stron internetowych

Wojciech Poniewierski

Programiści to samo zło. Wierz mi. Pracuję w tym biznesie od 12 lat. Dlatego sceptycznie podszedłem do współpracy z Markiem. Na szczęście się myliłem. Ten człowiek potrafi rozwiązać każdy problem. Dlatego został już na stałe członkiem mojego zespołu. Poleciłem go moim klientom i będę polecał go dalej. Rzadko kiedy kogoś rekomenduję. Moje rekomendacje są tak samo rzadkie jak kurze zęby. A tutaj mogę polecić jego firmę z czystym sumieniem.
Jestem blogerką edukacyjną od 2016 roku. Kilka miesięcy temu poszukiwałam eksperta, który pomoże mi przy przeniesieniu mojego bloga pod zupełnie nowy adres i pomoże w jego obsłudze. Skorzystałam z polecenia koleżanki i zadzwoniłam do Marka. To była jedna z moich najlepszych decyzji. Po raz pierwszy spotkałam się, aby ktoś w tej branży był tak rzetelny i komunikatywny jak Marek Rusak. Do tej pory miałam przykre doświadczenia z informatykami, którzy mocno utrudniali kontakt ze sobą. Kto doświadczył nieznośnej ciszy po drugiej stronie, gdy coś technicznie się sypie, wie jak bardzo jest to frustrujące. Współpraca z Markiem to czysta przyjemność. Odpowiada tego samego dnia na każdy telefon, sms, czy mail. Każdy artykuł na bloga zostaje wstawiony tego samego lub następnego dnia. Mało tego, Marek jest specjalistą, który służy pomocą także w tworzeniu Newslettera czy pomysłu na marketing. Polecam każdemu, komu zależy na skutecznej współpracy!
W biznesie internetowym poruszam się od 2009 roku. Z Markiem znamy się i współpracujemy w różnych obszarach od 2012roku. Cały ten czas nie zdarzyło się ani jeden raz, żeby cokolwiek nas poróżniło. Zawsze miły i uczynny. Zawsze skromny a zarazem kompetentny. Zawsze we współpracy z nim, jestem spokojna o wszystko od terminów przez wiedzę i wsparcie do dobrych cen. Jego ogromne doświadczenie i orientacja w bieżących zmianach które dzieją się w "informatycznym świecie" są bezcenne. Trudno go zaskoczyć bo jest na bieżąco ze wszystkim i lubi to co robi a dla mnie jest to bardzo ważne. Zdecydowanie można na nim polegać i polecam komu mogę współpracę z nim. Wiele osób już skorzystało i są również zadowoleni 🙂
Współpracę z Markiem uważam za wzorową. Lubię otaczać się ludźmi z pasją , a Marek z całą pewnością do takich ludzi należy. Jedno słowo jakie nasuwa mi się na myśl o współpracy z Markiem- to KOMPETENCJA. Marek jest bardzo rzetelny w tym co robi , jego wiedza jest zawsze zwalidowana i aktualna. Bardzo zależało mi na dobrym kontakcie z osobą, która będzie zajmować się aspektem informatycznym, a ja ze spokojną głową będę mógł się poświęcić mojemu core-biznesowi. Dlatego zaproszenie do współpracy Klubu eMarketera było świetnym wyborem. Gorąco polecam.
Współpracowałam już z kilkoma innymi firmami zanim polecono mi klubemarketera. Dopiero teraz wiem, ze moja strona jest we właściwych rękach. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Markiem. Zawsze mogę liczyć z jego strony na wiele cennych wskazówek oraz porad. Profesjonalne podejście do klienta i pomoc na każdym etapie pracy sprawia, ze wszystko staje się dużo łatwiejsze. Zlecone zadania zawsze są realizowane sprawnie i terminowo i co najważniejsze, w końcu skończyły się ataki hakerskie na moja stronę.

Gotowy aby dołączyć do Klubu eMarketera?

Dla wszystkich, którzy chcą być widoczni w sieci oferujemy niezbędne narzędzia.

Scroll to Top